PULOVËR ME KUADRATE

Këmishë me jakë me kapakë dhe mëngë të gjata. Mbërthim me perçina në pjesën e përparme. Xhepa të përparmë tip pllakë me kapak.

2.590 ALL

Ngjyra E zezë | 1011/170

Zgjidh masën

  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë