PULOVËR LISHO ME NGJYRË

Pulovër e gjerë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Finitura me llastik.

3.990 ALL1.290 ALL-65%

Ngjyra E kaltër | 5755/303

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë