PULOVËR E TRIKOTUAR ME FIJE TË PËRZIER

Pulovër me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata me flutura fundore. Detaj pëlhure e kombinuar me kontrast me aplikim me thekë.

6.590 ALL1.290 ALL-80%

Ngjyra Natyrale/ E zezë | 0021/014

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
Do të të lajmërojmë kur të jetë e disponueshme

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë