PULOVËR E THURUR LIMITED EDITION

Pulovër e thurur me tjerrje pambuku. Jakë e rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Finitura me llastik.

3.490 ALL

Ngjyra Ngjyrë ulliri | 1775/302

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë