PULOVËR BAZIKE JAKË GOLF

Pulovër e lehtë me prerje të drejtë me jakë golf dhe mëngë të gjata. Finitura me llastik.

3.490 ALL1.990 ALL-40%

Ngjyra E zezë | 0693/302

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë