PULOVËR BAZIKE GJYSMË GOLF

Pulovër gjysmë golf dhe mëngë të gjata. Finitura me llastik.

3.490 ALL1.290 ALL-60%

Ngjyra E zezë | 0693/303

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë