PIZHAME VELVET ME STAMPIM ME LUAN

Pizhame me dy pjesë. Bluzë me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Mbërthim me susta në sup. Stampim i përparmë me qëndisje. Pantallona me bel elastik dhe mansheta fundore. Stampim all over.

1.790 ALL

Ngjyra Ngjyrë Kungulli | 8501/536

Zgjidh masën

  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë