PARDESY IMITIM LËKURE

Pardesy me jakë me kapak dhe mëngë të gjata me iliqe fundore të rregullueshme. Detaj rripi nga e njëjta pëlhurë. Çarje e pasme në pjesën e poshtme. Mbërthim i përparmë me kopsa të veshura nga e njëjta pëlhurë.
Përfshin kapelë bucket nga i njëjti material.

9.990 ALL2.990 ALL-70%

Ngjyra Bordo | 3046/321

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë