PAPUÇE MICKEY © DISNEY

Papuçe pëlhure me detaj me veshë në kurrizin e këmbës. Dorëz e pasme për të lehtësuar mbathjen. Astar i brendshëm dhe taban pëlhure. Shuall gome.

2.990 ALL790 ALL-70%

Ngjyra I zi | 2702/630

Zgjidh masën

  • 28/29
  • 30/31
  • 32/33
  • 34/35
  • 36/37
  • 38/39
Do të të lajmërojmë kur të jetë e disponueshme

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë