PANTALLONA TË SHKURTRA XHINS LOOSE FIT

Pantallona të shkurtra të lehta të konfeksionuara me pëlhurë xhins. Bel elastik. Xhepa të përparmë dhe detaje xhepash me fileto mbrapa. Efekt i zbardhur.

2.790 ALL650 ALL-75%

Ngjyra E kaltër e mesme | 1538/308

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë