PANTALLONA TË SHKURTRA STRUKTURË KNIT

Pantallona të shkurtra të konfeksionuara me pëlhurë easy care. Bel elastik i rregullueshëm me lidhëse. Xhepa të përparmë dhe detaj xhepi të madh prapa. Palë me finiturë të përthyer.

2.790 ALL650 ALL-75%

Ngjyra Ngjyrë natyrale | 0706/328

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë