PANTALLONA TË SHKURTRA STAMPIM ME GJETHE

Pantallona të shkurtra të konfeksionuara prej pëlhure pambuku. Bel elastik i rregullueshëm me lidhëse. Xhepa të përparmë dhe detaj me xhepa me fileto të pasmë. Mbërthim i përparmë me zinxhir dhe kopsë.

3.490 ALL650 ALL-80%

Ngjyra Vjollcë | 6861/354

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë