PANTALLONA TË SHKURTRA RELAXED FIT

Pantallona të shkurtra me qemer elastik të rregullueshëm me lidhëse. Xhepa anësorë dhe detaj xhepi me fileto prapa.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 75% pambuk i ricikluar.

3.490 ALL650 ALL-80%

Ngjyra Natyral | 0722/361

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë