PANTALLONA TË SHKURTRA PUPLIN TË ZBARDHURA

Pantallona të shkurtra relaxed fit të konfeksionuara prej puplini me efekt të rrudhosur. Xhepa të jashtëm para dhe mbrapa. Mbërthim i përparmë me zinxhir dhe kopsë.

3.490 ALL650 ALL-80%

Ngjyra Kaki | 6917/309

Zgjidh masën

  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44
  • 46

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë