PANTALLONA TË SHKURTRA PREMIUM

Pantallona të shkurtra relaxed fit me xhepa të përparmë dhe detaje me xhepa me fileto me kopsë prapa. Mbërthim i përparmë me zinxhir dhe kopsë.

JOIN LIFE Care for water: e prodhuar duke përdorur më pak ujë.

3.490 ALL650 ALL-80%

Ngjyra E zezë | 6786/309

Zgjidh masën

  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44
  • 46
  • 48

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë