PANTALLONA TË SHKURTRA ME STRUKTURË XHEPA TË MËDHENJ

Pantallona të shkurtra me qemer elastik të rregullueshëm me lidhëse. Xhepa të përparmë dhe detaje xhepash me fileto prapa. Aplikim me xhepa pllakë me kapak te këmbët.

3.490 ALL650 ALL-80%

Ngjyra E zezë | 6917/321

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë