PANTALLONA TË SHKURTRA ME STRUKTURË ME NGJYRË

Pantallona të shkurtra relaxed fit. Xhepa anësorë me tegel dhe detaje xhepash me fileto mbrapa. Mbërthim i përparmë me zinxhir dhe kopsë.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 95% pambuk organik.

2.790 ALL650 ALL-75%

Ngjyra I bardhë | 6987/330

Zgjidh masën

  • 38
  • 40
  • 42
  • 44
  • 46

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë