PANTALLONA TË SHKURTRA ME PENSA

Pantallona të shkurtra me pensa të përparme në bel. Xhepa përpara dhe detaj me xhepa me kapakë dhe kopsa në shpinë.

3.490 ALL650 ALL-80%

Ngjyra Bezhë | 6861/356

Zgjidh masën

  • 38
  • 40
  • 42
  • 44
  • 46

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë