PANTALLONA TË SHKURTRA JOGGER PAMBUK

Pantallona të shkurtra jogger me qemer të rregullueshëm me lidhëse. Xhepa të përparmë dhe detaje xhepash me fileto mbrapa.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 50% pambuk organik.

3.490 ALL650 ALL-80%

Ngjyra E zezë | 6861/300

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë