PANTALLONA TË SHKURTRA JOGGER BAZIKE

Pantallona të shkurtra jogger me bel elastik të rregullueshëm me lidhëse. Xhepa të përparmë dhe detaje xhepash me fileto mbrapa.

2.790 ALL650 ALL-75%

Ngjyra E bardhë e thyer | 4087/321

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë