PANTALLONA TË SHKURTRA HIGH RISE

Short me bel të lartë me pesë xhepa. Efekt i zbardhur. Palë me finiturë të fijëzuar. Mbërthim i përparmë me zinxhir dhe kopsë metalike.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 15% pambuk i ricikluar.

2.790 ALL990 ALL-60%

Ngjyra I purpurt | 6147/165

Zgjidh masën

  • 32
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë