PANTALLONA TË SHKURTRA BAZIKE ME RRIP

Pantallona të shkurtra të konfeksionuara me pëlhurë me strukturë. Detaje rripi të gërshetuar kombinuar me kontrast në bel. Xhepa të përparmë dhe detaje xhepash me fileto mbrapa. Mbërthim i përparmë me zinxhir dhe kopsë.

3.490 ALL650 ALL-80%

Ngjyra Kaki | 0706/368

Zgjidh masën

  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44
  • 46

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë