PANTALLONA TË SHKURTËRA LINO

Pantallona të shkurtëra të lehta të konfeksionuara me pëlhurë me përzierje linoje. Bel elastik i rregullueshëm me lidhëse. Xhepa të përparmë dhe detaj me xhepa me fileto të pasmë.

3.490 ALL650 ALL-80%

Ngjyra Natyral | 8574/460

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë