PANTALLONA TË PUSHTA ME STAMPIM ME TIGRA

Pantallona mes elastik me lidhëse të rregullueshme përpara. Xhepa të përparmë dhe palë me finiturë llastiku. Stampim all over.

1.290 ALL

Ngjyra E gjelbër | 9853/504

Zgjidh masën

  • 3-6 months (68 cm)
  • 6-9 months (74 cm)
  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë