PANTALLONA STAMPIM PATCHWORK

Pantallona të derdhura me shtrat të lartë dhe këmbë të gjera. Bel elastik.

3.990 ALL990 ALL-75%

Ngjyra Kuqe/e zezë | 8352/291

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë