PANTALLONA SPORTY ME SHIRIT

Pantallona sportive me brez elastik me lidhëse të rregullueshme para. Xhepa të përparmë dhe të pasmë. Stampim me shirit me kontrast me tekst. Palë me manshet poshtë.

1.990 ALL590 ALL-70%

Ngjyra E zezë | 7245/761

Zgjidh masën

  • 6 years (116 cm)
  • 7 years (122 cm)
  • 8 years (128 cm)
  • 9 years (134 cm)
  • 10 years (140 cm)
  • 11-12 years (152 cm)
  • 13-14 years (164 cm)

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë