PANTALLONA SPORTIVE ME XHEPA TË MËDHENJ

Pantallona të konfeksionuara prej pëlhure teknike me finiturë të pushtë nga brenda. Bel elastik i rregullueshëm. Xhepa të përparmë dhe detaj me xhepa me fileto me mbërthim me zinxhir prapa. Aplikim me xhepa pllakë me kapak te këmbët. Palë e rregullueshme me llastik.

4.990 ALL

Ngjyra E zezë | 1538/400

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë