PANTALLONA ME MBUSHJE

Pantallona me mbushje me qemer elastik dhe xhepa të përparmë tip pllakë.

1.590 ALL

Ngjyra E verdhë pastel | 5431/517

Zgjidh masën

  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë