PANTALLONA ME KONTRAST

Pantallona me qemer elastik me aplikim kopse përpara. Xhepa të përparmë dhe tip pllakë të pasmë. Detaj me fortesa të kombinuara.

1.590 ALL

Ngjyra Natyral | 5431/522

Zgjidh masën

  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë