PANTALLONA ME BEL ELASTIK

Pantallona të ngushta me shtrat mesatar me qemer elastik mbrapa. Xhepa përpara dhe xhepa të rremë me fileto mbrapa. Finiturë me çarje anësore. Mbyllje përpara me zinxhir dhe kapëse metalike.

3.490 ALL

Ngjyra Gri/Ngjyrë toke | 1478/328

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë