PANTALLONA JOGGER SATENI EFEKT I RRUDHUR

Pantallona me shtrat të lartë me xhepa të përparmë dhe xhepa pllakë prapa. Palë me mansheta me kopsë të artë me sustë. Mbërthim i përparmë me zinxhir dhe kopsë.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 50% viskozë Join Life.

Kaki | 3564/157

3.490 ALL-25%2.490 ALL

Zgjidh masën

 • XS
  Coming soonXS - Do të të lajmërojmë kur të jetë e disponueshme
 • S
  Coming soonS - Do të të lajmërojmë kur të jetë e disponueshme
 • M
  Coming soonM - Do të të lajmërojmë kur të jetë e disponueshme
 • L
  Coming soonL - Do të të lajmërojmë kur të jetë e disponueshme
 • XL
  Coming soonXL - Do të të lajmërojmë kur të jetë e disponueshme

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë