PANTALLONA FULL LENGTH

Pantallona me shtrat të lartë me xhepa të përparmë dhe xhepa me fileto prapa. Këmbë e gjerë. Mbërthim i përparmë i kryqëzuar me zinxhir dhe kopsë.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 25% poliestër e ricikluar.

1.790 ALL990 ALL-40%

Ngjyra Në të gjelbër | 3067/269

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë