PANTALLONA BAGGY PAPERBAG

Pantallona me shtrat të lartë me qemer elastik. Xhepa të përparmë dhe xhepa pllakë prapa. Mbërthim i përparmë me zinxhir dhe kopsë metalike.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 50% pambuk organik.

3.490 ALL

Ngjyra Gri | 5862/055

Zgjidh masën

  • 32
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
  • 42
  • 44

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë