PALLTO PELLUSHI

Pallto me kapuç dhe mëngë të gjata me mansheta dhe llastik. Mbërthim me kopsa përpara. Xhepa tip pllakë përpara. Astar i brendshëm me kontrast me stampim all over.

Natyral | 0248/553

3.490 ALL-25%2.490 ALL
Artikujt e shportës nuk mund të rezervohen derisa të përfundojë blerja.

Zgjidh masën

  • 1-3 months (62 cm)
  • 3-6 months (68 cm)
  • 6-9 months (74 cm)
  • 9-12 months (80 cm)

Shtoje në shportë