PALLTO ME MBUSHJE ME ASTAR IMITIM GËZOFI

Xhup me mbushje me kapuç dhe mëngë të gjata. Mbërthim me zinxhir përpara dhe xhepa të përparmë. Astar i brendshëm imitim gëzofi.

5.990 ALL3.990 ALL-30%

Ngjyra Argjend | 4341/722

Zgjidh masën

  • 6 years (116 cm)
  • 7 years (122 cm)
  • 8 years (128 cm)
  • 9 years (134 cm)
  • 10 years (140 cm)
  • 11-12 years (152 cm)
  • 13-14 years (164 cm)

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë