PALLTO KIMONO ME MBUSHJE TË LEHTË

Pallto me mbushje tip kimono me jakë me kapakë dhe mëngë të gjata. Aplikim rripi i rregullueshëm dhe mbërthim dopiopetë me perçina përpara. Xhepa të përparmë.

4.590 ALL

Ngjyra Natyral | 4341/604

Zgjidh masën

  • 6-7 years (120 cm)
  • 8-9 years (130 cm)
  • 9-10 years (140 cm)
  • 11-12 years (152 cm)
  • 13-14 years (164 cm)

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë