PALIÇETA XHINS

Paliçeta me dekolte të drejtë dhe tiranda të gjera të rregullueshme. Xhepa pllakë në kraharor dhe prapa. Këmbë të drejta. Mbërthim me kopsa metalike në tiranda dhe në anë.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 20% pambuk i ricikluar.

E kaltër e hapur | 6688/204

4.990 ALL

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë