PAKO TRI BLUZA ME MËNGË TË SHKURTRA

Pako me tri bluza me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të shkurtra.

JOIN LIFE Care for fiber: 100% pambuk organik.

1.290 ALL

Ngjyra I bardhë | 8501/533

Zgjidh masën

  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë