MOKASINE KAMOSHI ME THEKË DHE ZINXHIR

Këpucë të sheshta stil mokasin lëkure në ngjyrë të zezë. Prerje lëkure me detaj me thekë dhe zinxhir në pjesën e sipërme. Përfundon me majë katrore.

AIRFIT®. Taban teknik fleksibël prej shkume i përbërë nga lateks, modeluar për të ofruar rehati më të madhe.

Lartësia e takës: 1,5 cm.

4.990 ALL

Ngjyra I zi | 1512/710

Zgjidh masën

  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 39
  • 40
  • 41
  • 42

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë