MINI/ ATLETE PAMBUKU

Atlete 100% pambuk për hapat e parë të bebes. Mbërthim me shirita ngjitës të rregullueshëm. Shuall gome dhe astar dhe taban 100% pambuk.

Blu | 6410/930

2.190 ALL-30%1.490 ALL
Artikujt e shportës nuk mund të rezervohen derisa të përfundojë blerja.

Zgjidh masën

  • 18
  • 19
  • 20

Shtoje në shportë