KOMPLET I PUSHTË STAMPIM ME TIGRA

Komplet i pushtë me dy pjesë. Bluzë jakë e rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Të çara anësore në pjesën e poshtme. Stampim me tigra. Pantallona me bel elastik dhe mansheta fundore. Detaj me deje.

1.990 ALL

Ngjyra Ngjyrë natyrale | 1880/570

Zgjidh masën

  • 3-6 months (68 cm)
  • 6-9 months (74 cm)
  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë