KAPELË TIRKU ME SHIRIT

Kapelë me copë leshi dhe anë të gjera. Detaj shiriti i kombinuar.

3.490 ALL

Ngjyra E zezë | 3306/300

Zgjidh masën

  • M

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë