KËMISHË XHINS ME XHEPA

Këmishë xhins me jakë me kapakë dhe mëngë të gjata. Mbërthim me perçina përpara të fshehura nën kapak. Xhepa tip pllakë në kraharor me kapak.

2.390 ALL

Ngjyra E zezë | 8574/517

Zgjidh masën

  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë