KËMISHË ME THURJE

Këmishë me thurje me jakë me kapak dhe mëngë të gjata. Xhep pllakë në gjoks. Mbërthim i përparmë me perçina.

5.990 ALL1.290 ALL-75%

Ngjyra Blu marinari | 6674/310

Zgjidh masën

  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë