KËMISHË ME RRIP

Këmishë me jakë me kapak dhe mëngë të gjata. Xhepa të përparmë pllakë me kapak dhe xhepa të fshehur anësorë të fshehur nën tegel. Rrip nga e njëjta pëlhurë. Mbërthim i përparmë me kopsa të kombinuara me kontrast.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 50% poliestër e ricikluar.

4.990 ALL1.990 ALL-60%

Ngjyra E zezë | 3046/305

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë