KËMISHË ME KUADRATE ME PENSA

Këmishë me jakë me kapak dhe mëngë të gjata të gjera me mansheta. Xhepa pllakë në pjesën e përparme. Detaj pensash. Mbërthim i përparmë me kopsa,

3.990 ALL790 ALL-80%

Ngjyra E kuqe | 6929/253

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë