KËMISHË LISHO

Këmishë me motive të imta me jakë të rrumbullakët dhe mëngë të gjata. Mbërthim me kopsa përpara. Xhep tip pllakë në kraharor.

JOIN LIFE Care for fiber: të paktën 50% pambuk organik.

1.790 ALL

Ngjyra Ngjyrë natyrale | 6048/501

Zgjidh masën

  • 3-6 months (68 cm)
  • 6-9 months (74 cm)
  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë