KËMISHË KAMBRIK

Këmishë me jakë me kapakë dhe mëngë të gjata. Mbërthim me kopsa përpara dhe xhepa në kraharor.

1.790 ALL

Ngjyra E kaltër e mesme | 0647/550

Zgjidh masën

  • 9-12 months (80 cm)
  • 12-18 months (86 cm)
  • 18-24 months (92 cm)
  • 2-3 years (98 cm)
  • 3-4 years (104 cm)
  • 4-5 years (110 cm)

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë