JELEK BAZIK ME MBUSHJE

Jelek me mbushje i konfeksionuar me pëlhurë teknike. Jakë e lartë dhe pa mëngë. Xhepa me mbyllje me zinxhir në ijë. Palë me finiturë llastiku. Mbërthim i përparmë me zinxhir.

4.990 ALL

Ngjyra E gjelbër shisheje e errët | 8281/324

Zgjidh masën

  • S
  • M
  • L
  • XL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë