FUSTAN MINI ME VATA

Fustan me jakë e rrumbullakët dhe pa mëngë me detaj me supe të theksuara. Mbërthim i pasmë me çarje dhe kopsë.

3.490 ALL1.290 ALL-60%

Ngjyra E zezë | 7920/312

Zgjidh masën

  • XS
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL

Shtoje në shportë

Përpuno porosinë